Ferie 2023 – Kursy programowania

Kursy programowania dla dzieci w trakcie ferii zimowych

Znalezienie zabawnych i wciągających zajęć dla nastolatków podczas ferii i w czasie semestru może być wyzwaniem, szczególnie jeśli masz nastolatka z bujną wyobraźnią. Jako rodzice rozumiemy te wyzwania lepiej niż większość, dlatego  oferujemy kursy kodowania dla nastolatków, które trwają przez cały rok.

Nasze kursy programowania dla młodzieży odbywają się online oraz stacjonarnie we Wrocławiu.

 

Kursy programowania online dla młodzieży w trakcie ferii 2023

Machine Learning (Sztuczna Inteligencja): w wieku od 13 do 18 lat

Podczas warsztatów nasi wykwalifikowani instruktorzy zapoznają dzieci z podstawami uczenia maszynowego, pokazując im jak tworzyć modele uczące się i wykorzystywać je do rozwiązywania różnorodnych problemów.

Uczestnicy stworzą grę w kamień-nożyce-papier na podstawie rozpoznawania obrazu.

 

Python część I (w wieku od 10 do 18 lat – dwie grupy wiekowe)

Ten kurs kodowania został zaprojektowany dla dzieci i nastolatków, którzy nie  mają doświadczenia w programowaniu. Na tym  kursie kodowania nauczymy je kodować, edytować i rozwiązywać problemy w uporządkowany i metodyczny sposób.

Kiedy twój nastolatek opanuje strukturę kodu, nauczy się implementować podstawowe konstrukcje programistyczne poprzez zabawne, praktyczne ćwiczenia i projekty, dzięki czemu będzie mógł z stworzyć swój pierwszy projekt w Pythonie: Bot na Discorda!

 

Python część II (w wieku od 14 do 18 lat)

Ten kurs kodowania jest przeznaczony dla nastolatków, którzy już postawili pierwszy krok w kodowaniu lub ukończyli kurs Python część I. Kurs Python część II poszerzy ich umiejętności kodowania o programowanie obiektowe.

Programowanie zorientowane obiektowo wykorzystuje obiekty i klasy, a nie podejście „z góry na dół”. To pozwoli twojemu nastolatkowi pisać znacznie bardziej złożone projekty, takie jak kodowanie graficznego interfejsu użytkownika gry lub tworzenie programów, które mogą przeszukiwać bazę danych.

Semestralne/całoroczne zajęcia z kodowania dla młodzieży

Nasze zajęcia z kodowania w czasie semestru dla dzieci obejmują 10 poziomów.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy kodowania dla nastolatków

Badania pokazują, że nastolatki, które wyróżniają się przedmiotami technicznymi, skorzystają z satysfakcjonujących możliwości kariery i mogą osiągać lepsze wyniki w szkole.

 

Jeśli jesteś rodzicem nastolatka, który pasjonuje się nauką i technologią, nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży mogą być właśnie tym, co pomoże im zająć się zabawnym, bezpiecznym i zorganizowanym środowiskiem edukacyjnym… jednocześnie pomagając przygotować je do ekscytująca przyszłość.

Jesteśmy dumni z naszego innowacyjnego i zabawnego podejścia do nauki. Nasz wyjątkowy program nauczania, opracowany wewnętrznie przez nasz utalentowany zespół programistów, gwarantuje, że Twoje dziecko będzie zaangażowane i zmotywowane do nauki.

Poprzedni Wpis

Sztuczna Inteligencja a Uczenie Maszynowe

Następny Wpis

5 powodów, dlaczego warto uczyć się programowania gier