Kim jesteśmy?

Prowadzimy kursy od 2014 roku!

Jesteśmy grupą programistów z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci. Staramy się zarazić młodzież pasją do kodu i w prosty sposób przedstawić skomplikowane zagadnienia.

 

Uczymy dzieci w wieku 9 – 18 lat. W toku nauki poznają nie tylko języki programowania, taki jak JavaScript, Python, C#, Java ale też zaawansowane środowiska – Node.JS, Flask, oraz system kontroli wersji GIT.

Layer_4

Kurs całoroczny

Kurs programowania odbywa się raz w tygodniu po 2 godz. lekcyjne. Grupy dostosowane pod względem wieku i umiejętności (max. 10 osób).

Video Conference 1

Sprzęt

Każdy uczestnik ma do dyspozycji na czas Kursu Programowania: komputer.

Handled with Care 1

Cena

Pierwsze zajęcia są bezpłatne. W cenę są wliczone godziny konsultacyjne. Koszt zajęć 40/45 zł godz. lekcyjna w zależności od kursu.

People 1

Miejsce

ul. R. Dmowskiego 17, Wrocław
Online

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia? Osoby uczestniczące w Kursie Programowania dla Dzieci i Młodzieży mają 24h dostęp do nauczycieli!

O nas

Młodzi Programiści.eu to zajęcia dodatkowe we Wrocławiu dla dzieci i młodzieży, które dają im narzędzia pozwalające się określić w świecie nowoczesnych technologii. Kursy prowadzone są dla 4 grup wiekowych 9-10, 11-12, 13-14 oraz 14-16 lat. Oferujemy zajęcia dodatkowe z programowania , podczas których dzieci tworzą aplikacje na urządzenia mobilne, gry i animacje komputerowe.

Dla dzieci to świetna zabawa, w przyszłości te umiejętności mogą pomóc w osiągnięciu wielu sukcesów. Zarażone w młodym wieku pasją do programowania może kiedyś będą tworzyć narzędzia i gadżety, których codziennie używamy. Programowanie sprzyja rozwojowi intelektualnemu i kreatywności dzieci, jest to działanie przyczyniające się zaspokojeniu rosnących potrzeb świata na umiejętności techniczne.

Dzieci od 7 roku życia zaczynają myśleć abstrakcyjnie, dlatego właśnie jest to najlepszy wiek na rozwijanie wielu umiejętności. Rodzice – pierwsi nauczyciele wysyłają swoje dzieci na przeróżne kursy: językowe, muzyczne czy artystyczne. Jednak szybki rozwój świata determinuje do innych form zajęć pozaszkolnych. Odpowiedzią na zapotrzebowanie zmieniającego się świata są kierowane do dzieci kursy programowania Młodzi Programiści.eu.

Prawdopodobnie największą z barier w nauce tworzenia programów przez dzieci nie są one same, ale uprzedzenia dorosłych oraz brak ludzi gotowych podjęcia się kształcenia podstawowych umiejętności programowania. To wstyd, ponieważ biegłość w sztuce programowania to również umiejętność tworzenia. Gdyśmy byli w stanie dać naszym dzieciom te umiejętności już w początkowych etapach życia, dałoby to im możliwość nie tylko aktywnego uczestniczenia w naszym cyfrowym świecie, ale też rozmyślnego korzystania z jego dobrodziejstw.

Prowadzący

kursy programowania dla dzieci i młodzieży

Szymon Gabrek

Szymon Gabrek jest inżynierem, programistą. Jego pasją od lat jest informatyka i programowanie oraz przekazywanie wiedzy innym. Poza zajęciami prowadzi firmę programistyczną, zajmującą się tworzeniem oprogramowania, aplikacji mobilnych oraz profesjonalnych rozwiązań webowych.

kursy programowania dla dzieci i młodzieży

Olga Garbek

Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zdobywając tytuł mgr inż. nauk technologiczno-przyrodniczych. Zawodowo zajmuje się rozwiązaniami webowymi oraz grafiką komputerową. Zajmuje się wszelkimi sprawami organizacyjnymi 🙂
kursy programowania dla dzieci i młodzieży

Karol Draganik

Karol Draganik jest studentem informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Zajmuje się głównie algorytmiką. Prowadzi kursy przygotowujące do Olimpiady Informatycznej Juniorów z sukcesami. Na co dzień pisze w JavaScript.

kursy programowania dla dzieci i młodzieży

Dawid Ziobrowski

Student Politechniki Wrocławskiej, były uczeń kursów programowania {młodziProgramiści.eu}. Programuje w takich językach jak: JavaScript, Python, Java. Obecnie pracuje jako programista w Brandmed. W wolnym czasie lubi grać w gry komputerowe, a zimą uwielbia jeździć na nartach.

kursy programowania dla dzieci i młodzieży

Michał Gumowski

Studiował na UWr, a obecnie kończy WSB. Jest pasjonatem programowania. Pracuje w Dell-u, gdzie na co dzień programuje w Go. Prywatnie uwielbia pisać w nowoczesnym C++ i Pythonie. Prowadzi szkolenia z programowania dla dzieci i dorosłych.