Nauka programowania

Czy chciałbyś, aby Twoje dzieci zapisały się na kurs programowania, aby nauczyć się kodować w zabawny i efektywny sposób?

Jeśli Twoje dziecko lub nastolatek ma od 9 do 18 lat, lekcje programowania są odpowiednimi zajęciami, aby rozpocząć tworzenie własnych aplikacji i tworzenie stron internetowych. Nasza metoda w znacznym stopniu opiera się na nauce praktycznej wiedzy, opartej na projektach, co zapewni im umiejętność tworzenia oprogramowania od najmłodszych lat. Nauka programowania w domu, w towarzystwie rodziców i prowadzona przez pełnych pasji ekspertów i korepetytorów, z pewnością będzie dla dzieci przyjemnością i motywacją, a jednocześnie da im perspektywę świetlanej przyszłości w zorientowanym technologicznie świecie profesjonalistów.

Kursy prowadzone są na różnych poziomach, dostosowane do wieku ale także umiejętności dzieci.

Programy do kodowania online oraz stacjonarne według wieku

  • Dzieci w wieku od 9 do 12 lat w pierwszych latach nauki projektują i tworzą animacje i gry w Scratchu, poznają podstawy logiki w Scratch. Budują responsywne strony internetowe w HTML/CSS oraz interaktywne strony internetowych z Javascript.
  • Młodzież w wieku 12 – 14 lat rozpoczyna naukę projektowania gier i aplikacji na telefon w środowisku AppInventor. Jednocześnie uczą się podstawowych pojęć, które później nie są im obce w trakcie nauki JavaScript.
  • Nastolatki w wieku od 14 do 18 lat bez wcześniejszej znajomości programowania rozpoczynają naukę projektowania gier i aplikacji na telefon w środowisku AppInventor. Następnie przechodzą do tworzenia stron internetowych i interfejsów użytkownika, interfejsów API. Poznają także podstawy Pythona, który w kolejnych latach jest używany np. w środowisku Flask.
Następny Wpis

JavaScript - dlaczego właśnie ten język?