Kurs programowania 11 - 12 lat

Celem kursu jest wprowadzenie dzieci w podstawy programowania w sposób, który jest zarówno edukacyjny, jak i niezwykle zabawny. Dzięki Scratch i Construct 3, uczestnicy będą mogli nauczyć się logicznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz tworzenia własnych gier i animacji. Kurs zapewnia solidne fundamenty, które mogą być punktem wyjścia do dalszej nauki programowania.

Programowanie dla dzieci na 10 poziomach

Razem z nami rozpocznij wspinaczkę na szczyt!

10 Poziomów zaawansowania pozwoli rozwinąć umiejętności programowania. Dotarcie na szczyt oznacza zdobycie wszechstronnych umiejętności od tworzenia oprogramowania, aplikacji webowych i gier, aż po podstawy z algorytmiki i architektury oprogramowania.

Na każdym etapie uczniowie zdobywają biegłość w bardziej zaawansowanych koncepcjach programowania i uczą się, jak projektować i budować bardziej złożone projekty. Na odpowiednich Poziomach nauczane są kolejne środowiska programistyczne i języki dostosowane do wieku i zaawansowania uczestników. Najmłodsi rozpoczynają przygodę od Scratcha, aby na kolejnych poziomach poznać takie języki jak: JavaScript, Python, C#.

nauka programowania wrocław

Dlaczego nasz kurs?

Doświadczeni Prowadzący

Jednym z kluczowych powodów, dla których warto wybrać nasze kursy programowania, są nasi wyjątkowi prowadzący. Nasza kadra to doświadczeni specjaliści, którzy pasjonują się programowaniem i są przygotowani do przekazywania tej wiedzy dzieciom. Mają bogate doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży, dzięki czemu potrafią dostosować materiał do wieku i poziomu zaawansowania każdego uczestnika. Nasza drużyna jest gotowa inspirować i wspierać dzieci w ich programistycznej podróży.

 

Wymagający Program Nauczania

Zależy nam na zapewnieniu naszym uczestnikom solidnych podstaw w programowaniu. Nasz kurs skoncentrowany jest na nauce języka JavaScript i Python. Są to dwa najpopularniejsze języki programowania na świecie. Wierzymy, że mocne podstawy to klucz do sukcesu, dlatego nasz program nauczania jest wymagający, ale dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży.

Czego nauczy się Twoje dziecko?

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących. Nauka programowanie jest wkomponowana w projekty.
Untitled

Kurs całoroczny

Kurs programowania odbywa się raz w tygodniu po 2 godz. lekcyjne. Aż 34 godziny zajęć w ciągu roku semestru letniego w formie stacjonarnej i online.

Video Conference 1

Sprzęt i oprogramowanie

Każdy uczestnik ma do dyspozycji na czas Kursu: komputer.

Handled with Care 1

Cena

Pierwsze zajęcia są bezpłatne. W cenę są wliczone godziny konsultacyjne. Płatności miesięczne: 272 zł.

10% zniżki za polecenie kursu!

Diamond 1

Miejsce

ul. Dmowskiego 17 WROCŁAW
PONIEDZIAŁEK 18:15

Formularz zapisów

Pierwsze zajęcia 05.02.2024r.

KURS PROGRAMOWANIA - POZIOM 1-2

PONIEDZIAŁEK 18:15

Wiadomość wysłana
Poprzedni kurs

Kurs programowania gier w Construct3