Nauczyciele

O nas słów kilka.

Kim jesteśmy?
Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą programistów z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla dzieci. Staramy się zarazić mlodzież pasją do kodu i w prosty sposób przedstawić skomplikowane zagadnienia.

Podstawowe informacje
Podstawowe informacje

Uczymy dzieci w wieku 8 - 18 lat. W toku nauki poznają nie tylko języki programowania, taki jak JavaScript, Python, C#, C, Java ale też zaawansowane środowiska - node.JS, Flask, oraz system kontroli wersji GIT.

O nas

Młodzi Programiści.eu to zajęcia dodatkowe we Wrocławiu dla dzieci i młodzieży, które dają im narzędzia pozwalające się określić w świecie nowoczesnych technologii. Kursy prowadzone są dla 4 grup wiekowych 9-10, 11-12, 13-14 oraz 14-16 lat. Oferujemy zajęcia dodatkowe z programowania , podczas których dzieci tworzą aplikacje na urządzenia mobilne, gry i animacje komputerowe.

Dla dzieci to świetna zabawa, w przyszłości te umiejętności mogą pomóc w osiągnięciu wielu sukcesów. Zarażone w młodym wieku pasją do programowania może kiedyś będą tworzyć narzędzia i gadżety, których codziennie używamy. Programowanie sprzyja rozwojowi intelektualnemu i kreatywności dzieci, jest to działanie przyczyniające się zaspokojeniu rosnących potrzeb świata na umiejętności techniczne.

Dzieci od 7 roku życia zaczynają myśleć abstrakcyjnie, dlatego właśnie jest to najlepszy wiek na rozwijanie wielu umiejętności. Rodzice – pierwsi nauczyciele wysyłają swoje dzieci na przeróżne kursy: językowe, muzyczne czy artystyczne. Jednak szybki rozwój świata determinuje do innych form zajęć pozaszkolnych. Odpowiedzią na zapotrzebowanie zmieniającego się świata są kierowane do dzieci kursy programowania Młodzi Programiści.eu.

Prawdopodobnie największą z barier w nauce tworzenia programów przez dzieci nie są one same, ale uprzedzenia dorosłych oraz brak ludzi gotowych podjęcia się kształcenia podstawowych umiejętności programowania. To wstyd, ponieważ biegłość w sztuce programowania to również umiejętność tworzenia. Gdyśmy byli w stanie dać naszym dzieciom te umiejętności już w początkowych etapach życia, dałoby to im możliwość nie tylko aktywnego uczestniczenia w naszym cyfrowym świecie, ale też rozmyślnego korzystania z jego dobrodziejstw.

Szymon Gabrek
Szymon Gabrek
 • Szymon Gabrek jest inżynierem, programistą. Jego pasją od lat jest informatyka i programowanie. Poza zajęciami prowadzi firmę programistyczną, zajmującą się tworzeniem oprogramowania, aplikacji mobilnych oraz profesjonalnych rozwiązań webowych.

Olga Grzeja
Olga Grzeja
 • Jest doktorantką na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Ukończyła studia we Wrocławiu zdobywając tytuł mgr inż. nauk technologiczno-przyrodniczych. Zawodowo zajmuje się rozwiązaniami webowymi oraz grafiką komputerową. Lubi przekazywać wiedzę innym.

Piotr Kołodyński
Piotr Kołodyński
 • Piotr Kołodyński skończył studia Informatyczne na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania. Wykorzystuje język Python do programowania aplikacji internetowych oraz język Swift do tworzenia aplikacji na systemy IOS. Interesuje się tematem uczenia maszynowego.

Przemek Łukasiński
Przemek Łukasiński
 • Studiuje informatykę na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Elektroniki. Poza programowaniem, interesuje się geografią, a czas wolny poświęca na kolarstwo i biegi górskie.

Dawid Dieu
Dawid Dieu
 • Dawid Dieu jest studentem informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Od zawsze pasjonowała go matematyka, a na studiach zajmuje się głównie algorytmiką i sztuczna inteligencją. Na co dzień pisze w Pythonie i C++.

Tomasz Owczarek
Tomasz Owczarek
 • Student matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Oprócz nauczania matematyki i informatyki interesuje się historią. W wolnym czasie gra w tenisa lub siatkówkę.

Mateusz Markiewicz
Mateusz Markiewicz
 • Jest studentem informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kilku lat interesuje się matematyką, informatyką oraz mechatroniką. Wolny czas lubi poświęcać na kolarstwo.

Łukasz Kleczaj
Łukasz Kleczaj
 • Studiuje informatykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuje się w rozwiązaniach webowych, szczególnie z wykorzystaniem React.js.

Piotr Michalski
Piotr Michalski
 • Piotrek jest studentem informatyki, na specjalizacji "Projektowanie Stron Internetowych". Programuje w języku Java, tworząc aplikacje webowe. Pasjonat muzyki, tenor w chórze Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu. W wolnych chwilach przemierza Wrocław rowerem.

Co nas wyróżnia?

Osoby uczestniczące w Kursie Programowania dla Dzieci i Młodzieży mają 24h dostęp do nauczycieli!
 • W ramach kursu nauczyciele są dostępni w ramach godzin konsultacyjnych.
 • Dostępne są konsultacje poprzez Skypa, umawiane indywidualnie.
 • W czasie trwania kursu dzieci uczą się nie tylko różnych języków programowania, ale także narzędzi programistycznych.
 • Postęp dziecka oraz wszelkie prace domowe są monitorowane na bieżąco.
 • Rodzice posiadają dostęp do statystyk postępu.
  • Jest to kurs wieloletni, przygotowany programowo tak, aby młodzież posiadła wiedzę na poziomie Junior Developera.